• Net Song Contest •
Želite li se registrirati i sudjelovati u dva zanimljiva natjecanja? Izvolite, mi Vas pozivamo!

Join the forum, it's quick and easy

• Net Song Contest •
Želite li se registrirati i sudjelovati u dva zanimljiva natjecanja? Izvolite, mi Vas pozivamo!
• Net Song Contest •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pravila

Go down

Pravila Empty Pravila

Post by Maxime 10th July 2009, 09:05

Pravila:
(napomena: sledeća pravila važe za letnje izdanje Season Song Contesta - Summer)

  • pesme se prijavljuju u temi 'Prijave' u obliku: zemlja, izvođač, pesma, YT link
  • naslov pesme koju zemlja prijavljuje u naslovu treba da sadrži nešto što ima veze sa letom
  • na jednom sezonskom takmičenju za pesmu, dve zemlje ne smeju da imaju istog izvođača makar on bio deo dueta ili grupe
  • zabranjene su pesme koje su već učestvovale na NSC kao i njihove obrade, a pesme na NCSC su dozvoljene
  • ovoga puta, dozvoljene su i pesme sa nacionalnih finala


  • u finalu se pesme predstavljaju slučajnim odabirom
  • glasači imaju tačno 48 sati + do ponoći da glasaju, glasači koji ne glasaju će biti diskvalifikovani
  • pobednik Season Song Contest dobija... nešto! Very Happy


Ukoliko imate nekih nejasnoća, pošaljite mi PM ili još bolje - kontaktirajte me na MSN: vladan_v@live.com (obavezno kao Personal Message ubaciti koji je vaš nick na forumu!)
Maxime
Maxime

Male Posts : 226
Age : 29

Informacije o takmičenju
NSC Zemlja: Urban Republic
NCSC Zemlja: Montenegro

http://www.operator19.wordpress.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum