• Net Song Contest •
Želite li se registrirati i sudjelovati u dva zanimljiva natjecanja? Izvolite, mi Vas pozivamo!

U susret NCSC 2

Go down

U susret NCSC 2

Post by TheBalkanBoy on 30th June 2009, 03:20

U utorak, u toku dana ćemo predstavljati učesnike NCSC 2 koji se održava u Rumuniji. Počinjemo sa Bosnom i Hercegovinom (PS logo ispod je neslužben, ali će sličan biti razglednica Very Happy)

Bosnu i Hercegovinu predstavlja pjesma Kafana na Balkanu, grupe Funky G. Žrijebom im je određen broj 1 u finalu. Poslušajte pjesmu.

Na rednom broju 2, u finalu, pjevaće nam Agnes Carlsson za Švedsku, pjesmu Release me.

Na rednom broju 3 u finalu pjevaće The Toppers, za Holandiju, pjesmu Angel of the night.

Crnu Goru će na 2. NCSC predstavljati pjesma Mirno more, koju u duetu pjevaju Nina Petković i Colonia. U finalu će pjevati na rednom broju 4.

Na rednom broju 5 nam pjeva Hrvatska, grupa Prljavo Kazalište sa pjesmom Mi plešemo.

Pod rednim brojem 6 u finalu pjeva Velika Britanija, koju predstavlja ženska pop grupa Girls Aloud, sa pjesmom The Promise.

7. u finalu će pjevati Srbija. Nju predstavlja MC Hugo sa pjesmom Kule i cheat.

Španija pjeva na rednom broju 8. Predstavlja ju grupa UPA Dance sa pjesmom Contigo (My Baby)

Domaćin, Rumunija, pjeva na rednom broju 9. Rumuniju predstavlja David DeeJay zajedno sa Donyjem. Izvodiće pjesmu So Bizzare.

Poslednja u finalu, na rednom broju 10 pjeva Grčka, koju predstavlja Helena Paparizou sa pjesmom Heroes.

Last edited by TheBalkanBoy on 30th June 2009, 13:20; edited 4 times in total
TheBalkanBoy
NewsPoster

Male Posts : 200

Informacije o takmičenju
NSC Zemlja: Republic of Djordje
NCSC Zemlja: Romania

View user profile

Back to top Go down

Back to top