• Net Song Contest •
Želite li se registrirati i sudjelovati u dva zanimljiva natjecanja? Izvolite, mi Vas pozivamo!

U susret NCSC 2

Go down

U susret NCSC 2 Empty U susret NCSC 2

Post by TheBalkanBoy on 30th June 2009, 03:20

U utorak, u toku dana ćemo predstavljati učesnike NCSC 2 koji se održava u Rumuniji. Počinjemo sa Bosnom i Hercegovinom (PS logo ispod je neslužben, ali će sličan biti razglednica Very Happy)

Bosnu i Hercegovinu predstavlja pjesma Kafana na Balkanu, grupe Funky G. Žrijebom im je određen broj 1 u finalu. Poslušajte pjesmu.

U susret NCSC 2 Nosna

Na rednom broju 2, u finalu, pjevaće nam Agnes Carlsson za Švedsku, pjesmu Release me.

U susret NCSC 2 Svedska

Na rednom broju 3 u finalu pjevaće The Toppers, za Holandiju, pjesmu Angel of the night.

U susret NCSC 2 Holandijafuj

Crnu Goru će na 2. NCSC predstavljati pjesma Mirno more, koju u duetu pjevaju Nina Petković i Colonia. U finalu će pjevati na rednom broju 4.

U susret NCSC 2 CrnaGora

Na rednom broju 5 nam pjeva Hrvatska, grupa Prljavo Kazalište sa pjesmom Mi plešemo.

U susret NCSC 2 Hrvatska1

Pod rednim brojem 6 u finalu pjeva Velika Britanija, koju predstavlja ženska pop grupa Girls Aloud, sa pjesmom The Promise.

U susret NCSC 2 UK

7. u finalu će pjevati Srbija. Nju predstavlja MC Hugo sa pjesmom Kule i cheat.

U susret NCSC 2 Serbija

Španija pjeva na rednom broju 8. Predstavlja ju grupa UPA Dance sa pjesmom Contigo (My Baby)

U susret NCSC 2 SpanijaDaca

Domaćin, Rumunija, pjeva na rednom broju 9. Rumuniju predstavlja David DeeJay zajedno sa Donyjem. Izvodiće pjesmu So Bizzare.

U susret NCSC 2 Rumunijaa

Poslednja u finalu, na rednom broju 10 pjeva Grčka, koju predstavlja Helena Paparizou sa pjesmom Heroes.

U susret NCSC 2 Grecka1

Last edited by TheBalkanBoy on 30th June 2009, 13:20; edited 4 times in total
TheBalkanBoy
TheBalkanBoy
NewsPoster

Male Posts : 200

Informacije o takmičenju
NSC Zemlja: Republic of Djordje
NCSC Zemlja: Romania

View user profile

Back to top Go down

Back to top