• Net Song Contest •
Želite li se registrirati i sudjelovati u dva zanimljiva natjecanja? Izvolite, mi Vas pozivamo!

Dubočica

Go down

Dubočica

Post by Maxime on 3rd June 2009, 08:53

Predsedavajući:
Duxi

Dosadašnji rezultati:

NetSongContest1
Beyonce | Halo
11th place (38 points)

NetSongContest2
Britney Spears | Circus
5th place (48 points)

Last edited by TheContestKing on 28th June 2009, 11:12; edited 1 time in total
Maxime

Male Posts : 226

Informacije o takmičenju
NSC Zemlja: Urban Republic
NCSC Zemlja: Montenegro

View user profile http://www.operator19.wordpress.com

Back to top Go down

Dubocica

Post by Duxi on 4th June 2009, 18:33

Dragi moji ljubitelji muzike, veliki pozrdav od svih gradjana Dubocice. Dubocica je jedna od prvih zemalja koja se prijavila za NSC. Jedna od juznihjih drzava naseg kontinenta, siri se na petorecju koje je jedinstveno na svetu. Dubocica je takodje poznata kao i "Mali Mancister" zbog bloka najpoznatijih tekstilnih fabrika na nasem kontinentu. I ako ne mnogo velika, Dubocica je bogata prirodom, predivnim nacionalnim parkovima kao i nacionalnim spomenicima, a izmedju svega toga je naravno i ogroman talenat gradjana Dubocice. Glavni grad Dubocice nosi isto ime kao i drzava, a jedan je od najrazvijenijih gradova u regionu. Za dubocicu je vezana legenda o fenixu, tako da se na zastavi, u samom grbu nalazi oblicije fenixa.

Nacionalno takmicenje za izbor pesme koja ce predstavljati Dubocicu na predstojecem takmicenju " Net Song Contest"-a naziva se "Dubocicavision", a prvo ovakvo takmicenje odrzace se 04. 06.2009-e godine u 21.00.

Podrzite Dubocicu na predstojecem Net Song Contestu!

Duxi

Male Posts : 64

Informacije o takmičenju
NSC Zemlja: Dubočica
NCSC Zemlja: Greece

View user profile

Back to top Go down

Re: Dubočica

Post by Duxi on 4th June 2009, 20:51

Dragi moji ljubitelji Dubocicavision song contest-a, evo direktno se ukljucujemo u arenu fenixa u glavnom gradu Dubocice.
Ovde se atmosfera polako zahuktava, a arena se polako ali sigurrno popunjava. Veceras ce se birati predstavnik Dubocice na
predstojecem Net Song Contest-u. Velika je odgovornost na nama dragi gledaoci da izaberemo sto bolju kompoziciju, koja ce
nas predstavljati na ovom prestiznom takmicenju. Nadam se, da ce vecerasnja pobednicka pesma sa Dubocicavision song contest-a
doneti Net Song Contest u Dubocicu!

Dakle, mnogi fanovi dosli su veceras da podrze svoje favorite, a rezultati vecerasnjeg takmicenja bice obavljeni na nacionalnoj televiziji
"Alfa tv", kao i na oficijalnoj stranici Dubocice na forumu Net Song Contest-a. Dakle uzivajte u vecerasnjoj manifestaciji!

Duxi

Informacije o takmičenju

View user profile

Back to top Go down

Post by Duxi on 4th June 2009, 23:16

Dragi gledaoci, ukljucujemo se uzivo iz arene fenixa gde se tranutno zavrilo takmicenje "Dubocicavision Song Contest" na kome su gradjani Dubocice i strucni ziri odabrali pesmu koja ce nas predstavljati na " Net Song Contest"-u. Nadam se da mozete da me cujete. Ovde je strasna buka, jer su upravo proglasili pobednika, tj pobednicu koja ce, nadamo se, Dubocici doneti pobetu na predstojecem takmicenju.

Dakle, posto su sabrati glasovi publike i zirija, jednoglasno je odluceno da Dubocicu na prvom takmicenju " Net Song Contest"-a predstavlja......................................

BRITNEY SPEARS- IF YOU SEEK AMY

Svaka cast Britney, i nadam se da ces dostojno predstaviti Dubocicu na predstojecem takmicenju " Net Song Contest"-a. A sada cemo jos jednom cudi pobednicku pesmu "Dubocicavision Song Contest"-a IF YOU SEEK AMY. Dakle dragi gledaoci, BRITNEY SPEARS i IF YOU SEEK AMY!

Duxi

Informacije o takmičenju

View user profile

Back to top Go down

Post by Maxime on 5th June 2009, 08:28

Dušane, stavka pravilnika kaže:

~ na jednom NSC ne sme da se pojave dve pesme ISTOG izvođača, makar on bio i deo dueta ili grupe

Kako je Ante (antonyo) već odabrao Britney Spears sa pesmom Girl in the Mirror, nažalost, moraćeš promeniti predstavnika.
Maxime

Informacije o takmičenju

Back to top Go down

Post by Duxi on 5th June 2009, 14:29

Kako je Ante (antonyo) već odabrao Britney Spears sa pesmom Girl in the Mirror, nažalost, moraćeš promeniti predstavnika.

Evil or Very Mad Nije fer! Britney ZA DUBOCICU!

Duxi

Informacije o takmičenju

View user profile

Back to top Go down

Post by Tatula on 5th June 2009, 15:11

Britney ZA DUBOCICU!
Britney ZA DUBOCICU!
Britney ZA DUBOCICU!
xD
Tatula

Male Posts : 33

Informacije o takmičenju
NSC Zemlja: CANADA Crew
NCSC Zemlja: Finland

View user profile

Back to top Go down

Post by Maxime on 5th June 2009, 15:40

If You Seek Amy pošalji na NSC2, a sada odaberi neki drugi entry Wink
Maxime

Informacije o takmičenju

Back to top Go down

Post by Duxi on 5th June 2009, 15:57

Ovako. Mislio sam da ce te sami uociti ali evo ja cu ukazati na gresku u pravilima. Dakle, nigde ne stoji da nesme da se prijavljuje isti izvodjac. Dakle pravila nisu lepo zavrsena, a ja sam svoj nacionalni izbor imao juce ( pre nego sto ce pravila biti update-ovana).

Medjutim, posto sam ja uvek ispadao fer i sada cu. Gradjani Dubocice i ja smo duboko razocarani!

* Dubocica razmislja o napustanju tamicenja NSC-a. Trenutno se vrsi razmatranje o nastupu i izboru.

Duxi

Informacije o takmičenju

View user profile

Back to top Go down

Post by antonyo on 5th June 2009, 21:07

pa ti si mogao i sam zakljucit da ne mogu dva izvodaca na isti nsc.
sta mislis da ani lorak (npr.) predstavlja rusiju i ukrajinu 2010. godine?? dvije drzave..
logika i samo logika....
antonyo
NewsPoster

Male Posts : 384

Informacije o takmičenju
NSC Zemlja: Spaladium Republic
NCSC Zemlja: Sweden

View user profile

Back to top Go down

Post by Duxi on 5th June 2009, 22:38

Dragi gledaoci, evo upravo se javljamo iz ministarstva kulture gde se zavrsila sednica na kojoj je razmatrana zabrana o nastupu Britney Spears sa pesmom IF you seek Amy na " Net song Contest"-u. Mnogo razocarenja sustiglo je sve nas kada smo saznali da Britney Spears nece predstavljati Dubocicu na predstojecem takmicenju.
Mnogi gradjani su izlazili na trgove da pokazu svoje nezadovoljstvo, skandirajuci " BRITNEY IS HARTH OF DUBOCICA!", kao i mnoge druge.
Veliko nezadovoljstvo naroda, uticaj naseg pregovarackog tima, pomoc drugih drzava kao ni skandiranje na trgovima nije pomoglo da Britney izadje na scenu i predstavlja Dubocicu u najboljem svetlu.

Medjutim, nakod 8-o casovne sednice, nasi strucnjaci odlucili su da ce Dubocica ipak ucestvovati u predstojecem " Net Song Contest"-u, bez obzira na vrlo ostre opaske mnogih ljudi u nasoj drzavi a i sire. Kao sto to pravilo nalaze, ukoliko zbog bilo kakvog razloga pobednik " Dubocicavision Song Contest"-a ne mozze da predstavlja Dubocicu, onda ce to uciniti finalista koji je osvojio drugo mesto na nacionalnom izboru za pesmu na predstojecem takmicenju.

Sa ponosom, a sa nista manjim entuzijazmom , predstavljamo vam naseg predstavnika na : Net SOng Contestu.
JEDNU, JEDINU I NEPONOVLJIVU...............................................................

BEYONCE KNOWLES - HALO

Srecno Beyonce, i nadamo se da ces nam na predtojecem takmicenju "Net SOng Contest"-a doneti pobedu!

Podrzite Beyonce i glasajte za Dubocicu na " Net Song Contest"-u!

Duxi

Informacije o takmičenju

View user profile

Back to top Go down

Post by marko_garfield on 6th June 2009, 12:19

uuff.. xD..

Sa Brit bi dobio max od mene... ovako.. :S.. ne znam bas.. Vladan te zeznuo xD
marko_garfield

Male Posts : 182

Informacije o takmičenju
NSC Zemlja: BebićLand
NCSC Zemlja: Croatia

View user profile

Back to top Go down

Post by Maxime on 7th June 2009, 00:55

Nisam ga zeznuo, pravila su pravila ^^

Meni je Bijonce OK. Wink

Osmočasovno zasedanje? U jebote. oO
Maxime

Informacije o takmičenju

Back to top Go down

Post by Duxi on 7th June 2009, 15:01

Pa ja sam hteo moju future da posaljem, ali Vladan .... Razz

PA dobro, sta je tu je.

E kada bi samo znao kakva je to rasprava bila Razz Na krv i na noz. Pobise se neki clanovi na zasedanju Very Happy

Duxi

Informacije o takmičenju

View user profile

Back to top Go down

Post by Duxi on 9th June 2009, 16:00

Dakle dragi nasi prijatelji, sada je doslo vreme da glasate za Dubocicu i za Beyonce tako sto ce te vas glas poslati host-u takmicenja na pm. Podrzite Beyonce i Dubocicu a Dubocica ce onda podrzati i vas.

Za sve one koji zele da glasaju, Dubocica se nalazi pod rednim brojem 1 na takmicenju!

GLASAJTE ZA NAS.

Duxi

Informacije o takmičenju

View user profile

Back to top Go down

Post by Duxi on 10th June 2009, 08:53

Jos uvek mozete da glasate za Beyonce i Dubocicu. Svest trebate da uradite je da oraganizatoru posaljete vase glasove na pm. Dajte sto veci broj poena kako bi Dubocica mogla da pobedi. Kako bi Beyonce mogla da pobedi.
Podrzite Dubocicu i Beyonce! 12 poena za Dubocicu!

Hvala unapred..... Beyonce

Duxi

Informacije o takmičenju

View user profile

Back to top Go down

Post by Duxi on 11th June 2009, 13:22

Dakle dragi gledaoci, imali ste prilike da gledate jedan neverovatan show u kome je nasa zemlja Dubocica dobila vrlo los plasman. Nadamo se da ce mo na sledecoj netoviziji imati bolji plasman. Sve cestitke top 3 pesmama, a verovali ili ne, Dubocica veceras bira predstavnika za sledeci " Net song contest" u Bebicland-u.

Duxi

Informacije o takmičenju

View user profile

Back to top Go down

Post by Duxi on 12th June 2009, 00:13

Odlozeno! Zbog nekih nepogoda u areni Fenixa, takmicenje za nacionalni izbor predstavnika drzave Dubocice je odlozeno za sutra u 20.00h. Izvinjavamo se svim takmicaima i gledaocima koji su veceras ocekivali da pozdrave pobednika/cu nacionalnog izbora za predstojeci " Net Song Contest" u Bebic Land-u.

Duxi

Informacije o takmičenju

View user profile

Back to top Go down

Post by Duxi on 13th June 2009, 00:04

Dobro vece dragi gledaoci i dobrodosli na jos jedno uzivo ukljucenje iz arene Fenixa. Upravo prisistvujemo jos jednom zavrsetku "Dubocica song contest" takmicenja drugacije poznato kao Dubocicovizija. I ovoga puta gradjani Dubocice i strucni ziri su odabrali pesmu koja ce nas predstavljati na " Net Song Contest"-u. Iskreno se nadam da me uopste cujete jer mi se cini da retko ko cuje i pesmu od aplauza i vriska publike u areni, jer su upravo proglasili pobednika, tj pobednicu koja ce, nadamo se, Dubocici doneti pobetu na predstojecem takmicenju.

Dakle, posto su sabrati glasovi publike i zirija, jednoglasno je odluceno da Dubocicu na drugom takmicenju " Net Song Contest"-a predstavlja neko, ko zbog dobro poznatih problema nije mogao da nas predstavlja na proteklom takmicenju. Siguran sam da znate o kome je rec, a ja cu jos jednom najaviti pobednicu koja je i ovog puta zasenila sve nas prisutne ovde a boga mi i vas dragi gledaoci, jer smo sada imali mnogo vise glasova za ovu pesmu, nego sto je do sada bilo koja pesma na Duboicicovoviziji dobila. Dakle dame i gospodo , predstavnica Dubocice, jedna i jedina, nezamenjiva......................................

BRITNEY SPEAR sa pesmom CIRCUS

Dakle, podrzite Britney SPears na pesmi " Net Song Contest" -a i glasajte za Circus. Da vas ne bi mnogo davili, prepustamo vas atmosferi Fenix arene, i pobednickoj pesmi, za koju se nadamo da ce dovesti takmicenje " Net Song Contest" u Dubocicu.
Uzivajte u pesmi:

Duxi

Informacije o takmičenju

View user profile

Back to top Go down

Post by Duxi on 28th June 2009, 16:04

Dubocicu ce ovog puta predstavljati..........One republic sa pesmom Apologize!

Duxi

Informacije o takmičenju

View user profile

Back to top Go down

Post by Maxime on 28th June 2009, 16:09

Konačno jedna dobra pesma od Dubočice! Svaka čast!
Maxime

Informacije o takmičenju

Back to top Go down

Post by Duxi on 28th June 2009, 16:13

TheContestKing wrote:Konačno jedna dobra pesma od Dubočice! Svaka čast!

Pa Dubocica je oduvek imala dobre pesme! Very Happy U svakom slucaju hvala.

Duxi

Informacije o takmičenju

View user profile

Back to top Go down

Post by Maxime on 28th June 2009, 16:18

Dušane, bilo bi mićno da pošalješ jednom svoju pesmu na NSC Wink xD
Maxime

Informacije o takmičenju

Back to top Go down

Post by Duxi on 29th June 2009, 16:35

Hahha. Bice.... Mozda Wink Ne znam kako bi prosla Razz Tj, kako bi bilo koja od mojih prosla Very Happy

Duxi

Informacije o takmičenju

View user profile

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top